Trigelm (Paracleanse Triple Set) Padidinti

Trigelm (Paracleanse Triple Set)

Nauja prekė

,,Trigelm" - tai naujausia trijų fazių antiparazitinė programa, skirta pagrindinių parazitinių žarnyno ir tulžies išskyrimo sistemos susirgimų profilaktikai ir korekcijai.

 

 

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 2 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 2 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,40 Eur.


29,89 Eur

Apie prekę

Cheminiai preparatai gali stipriai pakenkti žmogaus sveikatai, tuo tarpu šis produktas skirtas naudoti palaipsniui, trimis fazėmis, ir kiekviena iš jų veikia organizmą sistemingai, užtikrindama maksimalų gydomąjį ir profilaktinį efektą.

Preparatą sudaro:

I fazė. Žarnyno ir tulžies išvedamųjų latakų valymas

Bazinis preparatas - "Trigelm. Formulė 1: Švaros šaltiniai"

Pagrindinė šio sudėtingo augalinio komplekso užduotis yra žarnyno ir tulžies išvedamųjų latakų paruošimas aktyviam priešparazitiniam poveikiui. Yra žinoma, kad parazitinės infekcijos iššaukia žarnų nepraeinamumo ir tulžies latakų spazmų vystymąsi. Nepašalinus šio trukdžio, antiparazitinės medžiagos tiesiogine ta žodžio prasme tiesiog nenueis iki parazitų ir bus užblokuotos. Taigi bet kokios priešparazitinio gydymo schemos turi prasidėti nuo žarnyno valymo ir normalaus tulžies latakų praeinamumo atstatymo.

Augalinis kompleksas "Trigelm. FORMULĖ 1" užtikrina itin gerą žarnyno paruošimą dėl kombinuoto laisvinančių vidurius vaistažolių poveikio - senos, dobilo, varnalėšos ir saldymedžio. Tulžies latakų praeinamumą atstato ir tulžies išsiskyrimą aktyvuoja karklalapė sosiurėja, ..., jonažolė, ..., šlamutis ir liepos žiedai.

Be to, dauguma komplekso "Trigelm. FORMULĖ 1" komponentų jau valymo etape pradeda sudaryti antiparazitinį foną, kuris pagreitina sekančių antiparazitinio valymo fazių eigą. Tokį švelnų antiparazitinį poveikį prieš žarnyno ir kepenų parazitus užtikrina sosiurėja, kraujalakė ir jonažolė.

Formulės 1 sudėtis: karklalapės sosiurėjos ekstraktas, purpurinės ežiuolės ekstraktas, paprastosios takažolės žolė, pelkinės sidabražolės žolė, arbatinio kirvenio šaknis, raudonųjų dobilų žolė, asiūklio žolė, bruknės lapai, paprastojo saldymedžio šaknys, varnalėšos šaknys, jonažolės žolė, gaivenio žolė, juodųjų serbentų lapai, smėlyninio šlamučio žiedai, kraujalakės šaknys, liepos žiedai, vaistinio skaistenio žiedai (20,48 mg - 10,24 mg), sosiūrijos ekstraktas - 5,12 mg.

 

II fazė. Antiparazitinis smūgis.

Bazinis preparatas - "Trigelm. FORMULĖ 2: Fitopar"

Preparato "Trigelm. FORMULĖ 2" sudėtyje sutelkti patys stipriausi priešparazitiniai komponentai, kurių aktyvumas papildomai padidėja dėl pirminio žarnyno ir tulžies latakų paruošimo.

Vienos iš efektyviausių priemonių kovoje su žarnyno parazitais - laukinio greipfruto kauliukų ekstraktas - poveikis sustiprintas dar vieno itin stipraus antiparazitinio augalo - bitkrėslių - žiedynais. Be to, bitkrėslių preparatai itin aktyvūs ir prieš tulžies išskyrimo sistemos parazitus. Bet kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas, juos visada būtina derinti su stipriais tulžį varančiais preparatais. Būtent dėl šios priežasties į komplekso "Trigelm. FORMULĖ 2" sudėtį papildomai įeina artišokų ekstraktas.

Kadangi natūralūs antiparazitiniai preparatai užtikrina tik smulkių parazitų žūtį, o stambius jie tik laikinai nukenksmina, visą šį laikotarpį tęsiamas komplekso "Trigelm. FORMULĖ 1" vartojimas, užtikrinantis savalaikį parazitų pašalinimą, kai tik jie bent trumpam praranda gebėjimą prisitvirtinti prie žarnyno.

Formulės 2 sudėtis: sausas vandeninis artišoko lapų ekstraktas - 45 mg, paprastųjų bitkrėslių žiedynai - 45 mg, greipfruto sėklų ekstraktas -33 mg.

 

III fazė. Atstatymas ir antrinė profilaktika

Bazinis preparatas - "Trigelm. FORMULĖ 3: Enterovit"

Pagrindinis trečiosios fazės tikslas - užtikrinti žarnyno mikrofloros atstatymą po agresyvios antiparazitinės terapijos, o taip pat užtikrinti palaipsnį antiparazitinio fono sumažėjimą, kad, viena vertus, nepasireikštų toksiškas poveikis organizmui, o kita vertus - būtų sunaikinti likę parazitai, kurie ir toliau išsiskiria iš sunkiai pasiekiamų tulžies latakų. Būtent taip ir veikia augalinis kompleksas "Trigelm. FORMULĖ 3".

Vaistinės ramunėlės, smiltyninio šlamučio ir pipirmėtės ekstraktai derinyje su medumi užtikrina stiprų tulžies latakų išsivalymą, o taip pat ir toliau švelniai veikia kaip antiparazitinės priemonės. Be to, šie vaistiniai augalai skatina žarnyno mikrofloros atsistatymą, kuri neišvengiamai nukenčia atliekant agresyvią priešparazitinę terapiją.

Formulės 3 sudėtis: natūralus medus - 136 mg, pipirmėtės lapų ekstraktas 15 mg, ramunėlių lapų ekstraktas - 1,26 mg, smėlyninio šlamučio lapų ekstraktas - 1,24 mg.

-----------------------------------------------------------------------------------

"Trigelm" kompleksas veikia visų klasių žarnyno parazitus:

* apvaliąsias kirmėles (spalines, askarides, plaukagalvius, ankilostomas);

* plokščiąsias kirmėles (kaspinuočius);

* siurbikes (opistorchus);

* pirmuonis (lamblijas, amebas)

 

"Trigelm" pasižymi plačiu veikimo spektru:

* iššaukia parazitų žūtį;

* pasižymi baktericidiniu poveikiu;

* stimuliuoja parazitų pašalinimą iš organizmo (iš virškinimo trakto, tulžies latakų);

* pasižymi lengvu laisvinančiu, tulžies išskyrimą skatinančiu poveikiu;

* pasižymi detoksikaciniu poveikiu - blokuoja ir pašalina toksinus;

* pasižymi antioksidantiniu poveikiu;

* pasižymi antialerginiu poveikiu - blokuoja ir pašalina alergenus;

* kovoja su įvairiais susirgimo, iššaukto parazitų, simptomais - padidėjusiu rūgštingumu, pykinimu, pilvo pūtimu;

* atstato apetitą, greitina žaizdų ir erozijų, atsiradusių veikiant parazitams, gijimą;

* normalizuoja žarnyno mikrofloros būklę ir slopina patogeninę mikroflorą;

* kovoja su parazitų iššauktu uždegimu;

* gerina ląstelinį ir bendrą organizmo imunitetą.

Papildomos savybės:

* normalizuoja cholesterolio ir cukraus kiekį kraujyje;

* sumažina akmenų susidarymo tikimybę tulžies pūslėje ir latakuose.

 

Vartojimo būdas: preparatą galima vartoti vaikams nuo 7 metų ir suaugusiems. Profilaktikos tikslais jį rekomenduojama vartoti 2 kartus per metus - rudenį ir pavasarį. Vartojimo trukmė - 16 dienų.

 

Jei turite kirminų/parazitų 'Trigelm" maisto papildą pavartoti vieną kartą, o po 14 dienų pakartoti. Pirmo kurso metu išsivalo kirmėlės/parazitai, o antro kurso metu - jų kiaušinėliai ar jau išsiritę kirminukai. 

Rekomendacija: Po kirminų/parazitų valymo kurso pavartoti ''Agatinį' balzamą. Sutvarko žarnyno mikroflorą.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Trigelm (Paracleanse Triple Set)

Trigelm (Paracleanse Triple Set)

,,Trigelm" - tai naujausia trijų fazių antiparazitinė programa, skirta pagrindinių parazitinių žarnyno ir tulžies išskyrimo sistemos susirgimų profilaktikai ir korekcijai.

 

 

8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: