STARLIFE kompanijos produktai

 STARLIFE įmonės istorija

   STARLIFE įmonė yra privati įmonė, gaminanti ir parduodanti aukščiausios kokybės produktus. Įmonės buveinė yra Hostivice, Čekijos Respublikoje. Bendrovė įžengė į pasaulinę MLM rinką 2003 m. Daugelis savo produktų seka senovės kinų ir Tibeto vaistų išmintimi ir kartu naujausiais šiuolaikinės medicinos atradimais. Toks ...

 STARLIFE įmonės istorija

   STARLIFE įmonė yra privati įmonė, gaminanti ir parduodanti aukščiausios kokybės produktus. Įmonės buveinė yra Hostivice, Čekijos Respublikoje. Bendrovė įžengė į pasaulinę MLM rinką 2003 m. Daugelis savo produktų seka senovės kinų ir Tibeto vaistų išmintimi ir kartu naujausiais šiuolaikinės medicinos atradimais. Toks ryšys garantuoja geriausios kokybės produktus. „STARLIFE“ kompanija lydi kiekvieno produkto atsiradimą ir lanksčiai reaguoja į šiuolaikinės rinkos reikalavimus.
         1996 m. Atlanto olimpinių žaidynių čempionas Robertas Změlíkas susipažino su produktais, kurie buvo  pagrįsti 1200 senovinių Kinijos Mingų dinastijos receptų. Iškart po 2 dienų Robertas pajuto jų teigiamą įtaką. Po  1 mėnesio Robertas patvirtino, kad produktai veikia taip, kaip buvo žadėta. R. Změlíkas buvo pirmasis žingsnis link maisto papildų. Po 6 metų patirties MLM srityje R. Změlík pradėjo savo naują nepriklausomą verslą prekės ženklu STARLIFE. Dabar STARLIFE veikia Čekijoje, Lenkijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Rumunijoje ir Indijoje.

    „STARLIFE“ kompanijos filosofija yra suteikti žmonėms geresnį ir sveikesnį gyvenimo būdą. STARLIFE tiria naujus mokslo atradimus ir remdamasis tokiomis žiniomis kuria aukštos kokybės produktus. Kiekviename gaminyje yra natūralių medžiagų, natūralus visų ingredientų balansas gaunamas iš patirties senovės Kinijoje ir Tibete. Kiekvienas produktas derina šią senovės išmintį su naujausiais atradimais ir technologijomis.
    
     Produktų platinimui Robertas Změlík pasirinko MLM formą. Geriausiam produktui nereikia jokios masinės reklamos, puikiems gaminiams yra jo paties reklama.

    Jei norite įsigyti Starlife produkciją pigiau, rašykite gamtosgrozistau@gmail.com. Nurodykite, kuriuos produktus norite. Galima nuolaida net iki 50%.

    Norite įsigyti prekes tiesiogiai iš gamintojo su puikiomis nuolaidomis? Domina bendradarbiavimo sąlygos? Rašykite mums į gamtosgrozistau@gmail.com

Plačiau

STARLIFE kompanijos produktai Yra 15 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Maisto papildai visai...

         Rytų (rytietiška) medicina daugiausia dėmesio skyrė medicinos atsargumo priemonėms ir natūralioms terapinėms procedūroms. Rytų tyrimai rodo, kad žmogaus organizmas sugeba iš maisto išgauti tik tas medžiagas, kurių jam iš tikrųjų reikia. Sintetinės ir kitos cheminės medžiagos - priešingai, gali sukelti tam tikrą šalutinį poveikį.

 • Maisto papildai vyrams
 • Sportuok sveikai su...
  Šiuo metu PENCO siūlo beveik 40 prekių. PENCO kompanija yra 25 metai rinkoje. Šių gaminių vaidmuo yra sumažinti ligų riziką, padėti sportininkams pasiekti puikių rezultatų ir visa tai gyvenime su „kažkuo“ daugiau. Todėl kurdami gaminius mes visada dirbame su mokslininkų ir gydytojų komanda, pasinaudojame geriausių sportininkų patirtimi ir poreikiais, konsultuojamės su naujomis idėjomis su mažmenininkais ir pardavėjais, kurie taip pat nuolat palaiko ryšį su jumis - mūsų klientais.
 • Veidui, kūnui
 • Priemonės plaukams
  Argano linijos produktų sudėtyje nėra  dirbtinių konservantų, sulfatų ir glitimo.
  Intensyvūs plaukų priežiūros priemonės sukurtos sausiems, porėtiems ir pažeistiems plaukams. Naudojama tikslinė nukleo hidrolizuotų baltymų technologija, kuri prasiskverbia į pažeistus plaukus, kad galėtų juos atstatyti ir maitinti. Naudojama „homocisteino“ terapinė aromatinė terapija, kuri atstato plaukus. Mikro magnio grūdeliai sustiprina plaukų atsparumą ir elastingumą. Keramido šilko peptidas drėkina ir atstato plauko struktūrą. Augaliniai baltymai suteikia plaukams ypatingą maitinimą. Po 3 savaičių naudojimo plaukai bus atkurti apie 90%.


  Marula linijos produktų sudėtyje nėra sulfatų, parabenų ar ftalatų, todėl jis užtikrina švelnią priežiūrą.

  Marulos aliejus kilęs iš Pietų Afrikos, kur jis šimtmečius buvo naudojamas kaip natūralus odos ir plaukų produktas. Šiuolaikinis mokslas jį vertina dėl didelio antioksidacinio poveikio ir didelio vitamino C bei E.

  Marulos linijos priemonės atkuria, sustiprina ir išlygina pažeistus plaukus. Atkuriamasis procesas veikia visas plaukų skaidulas, o juos panaudojus, plaukai atrodo lygesni, blizgesni ir subtilesni. Antioksidantai, omega riebalų rūgštys ir kitos maistinės medžiagos, turinčios marulos aliejaus, sustiprina plaukus ir pagerina jų elastingumą.
   
 • Magnetinės apyrankės

  Magnetinės apyrankės - veikia žmogaus organizmą. Jose esantys įdėklai daro poveikį per rieše esančius aktyvius taškus, atstato gyvybinę energiją, pagerina kūno regeneraciją ir bendrą kūno harmoniją. Kainos yra nuo 80 eur, bet jei perkate Starlife kompanijos produktų už 200 eur ir daugiau jums suteikia ypatingą nuolaidą. Jei norite įsigyti pigiau rašykite el. paštu gamtosgrozistau@gmail.com ir nurodykite, kurią(ias) apyrankes (nurodykite pavadinimą) ar maisto papildus norėtumėte įsigyti.  Prekės užsakomos ir gaunamos per 7-10 dienų. Jei turime vietoje per 2-3 darbo dienas pristatome.

 • Universali...
  Universali dezinfekavimo priemonė be spirito. Tai žolelių koncentratas. Papurškus reaguoja su deguonimi. Puikiai tinka burnos higienai ir išoriniam naudojimui.
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 15 dalykų
 • 190,00 Eur Yra sandėlyje

  Termo diržasM dydis.Elektrinių kineziterapijos prietaisų šiluma draudžiama daugeliui ligų, įskaitant varikoziškumą. Įprasti medicinos prietaisai turi vidutinį karščio bangos dažnį ir ilgį, o tai negali būti vienodai naudinga visiems.Tai būdas pasiekti fizioterapinį efektą, kuris pasiekiamas pagerinant kraujotaką ir venų tėkmę, skatinant medžiagų apykaitą...

  190,00 Eur
  Yra sandėlyje
 • 0,00 Eur 6,00 Eur -100% Yra sandėlyje

  StraLife nuolaidų kortelė suteikia visai produkcijai nuolaidą  nuo 30 % mūsų el. parduotuvėje ir oficialioje kompanijos svetainėje.  Papildoma informacija gamtosgrozistau@gmail.com

  0,00 Eur 6,00 Eur -100%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • 0,00 Eur 6,00 Eur -100% Yra sandėlyje

  StraLife nuolaidų kortelė suteikia visai produkcijai nuolaidą  65 %  oficialioje kompanijos el. svetainėje.Norint tapti „StarLife“ korporacijos Klubo nariu  ir gauti  65% nuolaidą - pirmą užsakymą turite padaryti už 200 eur, tuomet kiekvieną mėnesį tai sumai gausite 65% nuolaidą.  Pirksite oficialiame „StarLife“ puslapyje.Papildoma informacija...

  0,00 Eur 6,00 Eur -100%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • 0,00 Eur 6,00 Eur -100% Yra sandėlyje

  StraLife nuolaidų kortelė suteikia visai produkcijai nuolaidą  65 % oficialioje kompanijos el. svetainėje.Norint tapti „StarLife“ korporacijos Klubo nariu  ir gauti  65% nuolaidą - pirmą užsakymą turite padaryti už 400 eur, tuomet kiekvieną mėnesį tai sumai gausite 65% nuolaidą.  Pirksite oficialiame „StarLife“ puslapyjePapildoma informacija...

  0,00 Eur 6,00 Eur -100%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • 18,00 Eur Išparduota

  Water pill star su kaliu, šlapimo takų ir inkstų funkcijoms palaikyti. 60 kap.

  18,00 Eur
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
 • 27,00 Eur Išparduota

  ARTHRIMAX sudėtis turi ypatingą poveikį įvairioms sąnarių problemoms dėl sąnarių ligų, susijusių su traumomis.60 kap.

  27,00 Eur
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
 • 39,00 Eur Yra sandėlyje

  Antiparazitinis maisto papildas su 27 vaistažolėmis.60 kap.

  39,00 Eur
  Yra sandėlyje
 • 21,00 Eur Išparduota

  Cinnamon star (cinamonas), cukraus bei svorio reguliavimui, metabolizmui. 60 kap.

  21,00 Eur
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
 • 40,00 Eur Išparduota

  Hard wood star papildas potencijai palaikyti.60 kap.

  40,00 Eur
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
 • 33,00 Eur Yra sandėlyje

  Kūno svorio kontrolė.60 kap.

  33,00 Eur
  Yra sandėlyje
 • 27,00 Eur Išparduota

  Tramostic star papildas  palaiko prostatos funkcijas skirtas vyrams.60 kap.

  27,00 Eur
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
 • 21,00 Eur Išparduota

  Saw palmetto star papildas tinkamas esant hipertrofijai (prostatos padidėjimui).60 kap.

  21,00 Eur
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
Rodoma 1 - 12 iš 15 dalykų