STARLIFE kompanijos produktai

 STARLIFE įmonės istorija

   STARLIFE įmonė yra privati įmonė, gaminanti ir parduodanti aukščiausios kokybės produktus. Įmonės buveinė yra Hostivice, Čekijos Respublikoje. Bendrovė įžengė į pasaulinę MLM rinką 2003 m. Daugelis savo produktų seka senovės kinų ir Tibeto vaistų išmintimi ir kartu naujausiais šiuolaikinės medicinos atradimais. Toks ...

 STARLIFE įmonės istorija

   STARLIFE įmonė yra privati įmonė, gaminanti ir parduodanti aukščiausios kokybės produktus. Įmonės buveinė yra Hostivice, Čekijos Respublikoje. Bendrovė įžengė į pasaulinę MLM rinką 2003 m. Daugelis savo produktų seka senovės kinų ir Tibeto vaistų išmintimi ir kartu naujausiais šiuolaikinės medicinos atradimais. Toks ryšys garantuoja geriausios kokybės produktus. „STARLIFE“ kompanija lydi kiekvieno produkto atsiradimą ir lanksčiai reaguoja į šiuolaikinės rinkos reikalavimus.
         1996 m. Atlanto olimpinių žaidynių čempionas Robertas Změlíkas susipažino su produktais, kurie buvo  pagrįsti 1200 senovinių Kinijos Mingų dinastijos receptų. Iškart po 2 dienų Robertas pajuto jų teigiamą įtaką. Po  1 mėnesio Robertas patvirtino, kad produktai veikia taip, kaip buvo žadėta. R. Změlíkas buvo pirmasis žingsnis link maisto papildų. Po 6 metų patirties MLM srityje R. Změlík pradėjo savo naują nepriklausomą verslą prekės ženklu STARLIFE. Dabar STARLIFE veikia Čekijoje, Lenkijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Rumunijoje ir Indijoje.

    „STARLIFE“ kompanijos filosofija yra suteikti žmonėms geresnį ir sveikesnį gyvenimo būdą. STARLIFE tiria naujus mokslo atradimus ir remdamasis tokiomis žiniomis kuria aukštos kokybės produktus. Kiekviename gaminyje yra natūralių medžiagų, natūralus visų ingredientų balansas gaunamas iš patirties senovės Kinijoje ir Tibete. Kiekvienas produktas derina šią senovės išmintį su naujausiais atradimais ir technologijomis.
    
     Produktų platinimui Robertas Změlík pasirinko MLM formą. Geriausiam produktui nereikia jokios masinės reklamos, puikiems gaminiams yra jo paties reklama.

    Jei norite įsigyti Starlife produkciją pigiau, rašykite gamtosgrozistau@gmail.com. Nurodykite, kuriuos produktus norite. Galima nuolaida net iki 50%.

    Norite įsigyti prekes tiesiogiai iš gamintojo su puikiomis nuolaidomis? Domina bendradarbiavimo sąlygos? Rašykite mums į gamtosgrozistau@gmail.com

Plačiau

STARLIFE kompanijos produktai Yra 1 prekė.

Subkategorijos

 • Starlife produktai

         Rytų (rytietiška) medicina daugiausia dėmesio skyrė medicinos atsargumo priemonėms ir natūralioms terapinėms procedūroms. Rytų tyrimai rodo, kad žmogaus organizmas sugeba iš maisto išgauti tik tas medžiagas, kurių jam iš tikrųjų reikia. Sintetinės ir kitos cheminės medžiagos - priešingai, gali sukelti tam tikrą šalutinį poveikį.

 • Starlife magnetinės...

  Magnetinės apyrankės - veikia žmogaus organizmą. Jose esantys įdėklai daro poveikį per rieše esančius aktyvius taškus, atstato gyvybinę energiją, pagerina kūno regeneraciją ir bendrą kūno harmoniją. Kainos yra nuo 80 eur, bet jei perkate Starlife kompanijos produktų už 200 eur ir daugiau jums suteikia ypatingą nuolaidą. Jei norite įsigyti pigiau rašykite el. paštu gamtosgrozistau@gmail.com ir nurodykite, kurią(ias) apyrankes (nurodykite pavadinimą) ar maisto papildus norėtumėte įsigyti.  Prekės užsakomos ir gaunamos per 7-10 dienų. Jei turime vietoje per 2-3 darbo dienas pristatome.

 • Sportuok sveikai su...
  Šiuo metu PENCO siūlo beveik 40 prekių. PENCO kompanija yra 25 metai rinkoje. Šių gaminių vaidmuo yra sumažinti ligų riziką, padėti sportininkams pasiekti puikių rezultatų ir visa tai gyvenime su „kažkuo“ daugiau. Todėl kurdami gaminius mes visada dirbame su mokslininkų ir gydytojų komanda, pasinaudojame geriausių sportininkų patirtimi ir poreikiais, konsultuojamės su naujomis idėjomis su mažmenininkais ir pardavėjais, kurie taip pat nuolat palaiko ryšį su jumis - mūsų klientais.
 • Starlife veidui, plaukams
 • Universali...
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko
 • 190,00 Eur Yra sandėlyje

  Termo diržasM dydis.Elektrinių kineziterapijos prietaisų šiluma draudžiama daugeliui ligų, įskaitant varikoziškumą. Įprasti medicinos prietaisai turi vidutinį karščio bangos dažnį ir ilgį, o tai negali būti vienodai naudinga visiems.Tai būdas pasiekti fizioterapinį efektą, kuris pasiekiamas pagerinant kraujotaką ir venų tėkmę, skatinant medžiagų apykaitą...

  190,00 Eur
  Yra sandėlyje
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko