Priemonės plaukams
Argano linijos produktų sudėtyje nėra  dirbtinių konservantų, sulfatų ir glitimo.
Intensyvūs plaukų priežiūros priemonės sukurtos sausiems, porėtiems ir pažeistiems plaukams. Naudojama tikslinė nukleo hidrolizuotų baltymų technologija, kuri prasiskverbia į pažeistus plaukus, kad galėtų juos atstatyti ir maitinti. Naudojama „homocisteino“ terapin...
Argano linijos produktų sudėtyje nėra  dirbtinių konservantų, sulfatų ir glitimo.
Intensyvūs plaukų priežiūros priemonės sukurtos sausiems, porėtiems ir pažeistiems plaukams. Naudojama tikslinė nukleo hidrolizuotų baltymų technologija, kuri prasiskverbia į pažeistus plaukus, kad galėtų juos atstatyti ir maitinti. Naudojama „homocisteino“ terapinė aromatinė terapija, kuri atstato plaukus. Mikro magnio grūdeliai sustiprina plaukų atsparumą ir elastingumą. Keramido šilko peptidas drėkina ir atstato plauko struktūrą. Augaliniai baltymai suteikia plaukams ypatingą maitinimą. Po 3 savaičių naudojimo plaukai bus atkurti apie 90%.


Marula linijos produktų sudėtyje nėra sulfatų, parabenų ar ftalatų, todėl jis užtikrina švelnią priežiūrą.

Marulos aliejus kilęs iš Pietų Afrikos, kur jis šimtmečius buvo naudojamas kaip natūralus odos ir plaukų produktas. Šiuolaikinis mokslas jį vertina dėl didelio antioksidacinio poveikio ir didelio vitamino C bei E.

Marulos linijos priemonės atkuria, sustiprina ir išlygina pažeistus plaukus. Atkuriamasis procesas veikia visas plaukų skaidulas, o juos panaudojus, plaukai atrodo lygesni, blizgesni ir subtilesni. Antioksidantai, omega riebalų rūgštys ir kitos maistinės medžiagos, turinčios marulos aliejaus, sustiprina plaukus ir pagerina jų elastingumą.
 
Plačiau

Priemonės plaukams Šioje kategorijoje prekių nėra.