Siberian Pure Herbs
Siberian Health - viena iš pirmaujančių inovatyvių sveikatos ir grožio produktų gamybos kompanijų. Esame įsitikinę, kad sveikata yra tikrojo grožio, ne tik išorinio, bet ir vidinio, šaltinis. Todėl šiandien mes drąsiai skelbiame apie naują produktų gamybos koncepciją - EKO požiūrio filosofiją.Mūsų gamybos vertybės: - Maksimalus augalinių ža...
Siberian Health - viena iš pirmaujančių inovatyvių sveikatos ir grožio produktų gamybos kompanijų. Esame įsitikinę, kad sveikata yra tikrojo grožio, ne tik išorinio, bet ir vidinio, šaltinis. Todėl šiandien mes drąsiai skelbiame apie naują produktų gamybos koncepciją - EKO požiūrio filosofiją.Mūsų gamybos vertybės: - Maksimalus augalinių žaliavų naudojimas. Naudojame didelio biologinio aktyvumo laukinius Sibiro, Altajaus ir Baikalo augalus, žoles ir uogas.- Potencialiai pavojingų komponentų atsisakymas. Mes pašalinome iš sudėties kenksmingus naftos produktus, parabenus, tiazolinonus, fenoksietanolį ir kitus tradicinius komponentus, pakeisdami juos augalinės kilmės komponentais.- Tekstūtos, panašios į odos struktūrą. mes kuriame produktus medžiagų-emulgatorių pagrindu, kurios savo sudėtimi yra panašios į odos ląstelių struktūrą - tai efektyviai padidina aktyviųjų dalelių skvarbą.- Maksimalus medžiagų ekologiškumas ir biosunykimas. Visi natūralūs komponentai gauti iš atsinajinančių augalinių žaliavų, tai padeda išsaugoti odos struktūrą.
Plačiau

Siberian Pure Herbs Yra 28 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 25 - 28 iš 28 dalykų
 • 4,99 Eur Yra sandėlyje

  Kvapni miško uogų želė prisotina odą vitaminais, sutraukia išsiplėtusias poras, pasižymi stipriu tonizuojamuoju ir sutraukiamuoju efektu. Oda sudrėkinama, išsilygina veido spalva. 75 ml.

  4,99 Eur
  Yra sandėlyje
 • 8,05 Eur Yra sandėlyje

  Natūralus gaivinamasis šveičiamasis prausiklis su Sibiro uogų ekstraktais švelniai pašalina nuo odos paviršiaus negyvasiąs ląsteles ir visus susikaupusius nešvarumus. Sudėtyje esantys aktyvūs augaliniai komponentai skatina odos ląstelių atsinaujinimo procesus, padeda sumažinti poras, išlygina veido odą, suteikia jai sveiko jaunatviško spindesio.

  8,05 Eur
  Yra sandėlyje
 • 7,02 Eur Yra sandėlyje

  Švelnus aksominės tekstūros valomasis pienelis valo veido odą, lengvai nuvalo makiaža, padeda išlaikyti drėgmės balansą, suteikdamas odai komforto ir švelnumo pojūtį. sukurtas jautriai, sausai ar normaliai linkusiai sausėti odai.

  7,02 Eur
  Yra sandėlyje
 • 8,05 Eur Yra sandėlyje

  DOLGIN Unikalaus šveitiklio sudėtyje yra smulkiai sumaltų alyvuogių branduolių grūdelių, padedančių natūraliai ir švelniai nušveisti odą. Natūralūs eteriniai aliejai sustiprina šio praparato poveikį, tokiu būdu atgaivindami, suminkštindami ir išvalydami odą.

  8,05 Eur
  Yra sandėlyje
Rodoma 25 - 28 iš 28 dalykų