Kodėl verta tapti Siberian Health konsultantu?

 

Siberian Health produkcija šiandien yra populiari JAV, daugelyje Europos ir Azijojos šalių, nes produktai yra iš natūralių žolelių ir augalų ekstraktų. Siberian Health viena iš dinamiškiausių Tiesioginių pardavimų indrustrijos kompanijų.

 

- Jei ieškote natūralių produktų sau ar savo mažyliams, norite užauginti sveikus ir stiprius, bet tam išleidžiate nemažai pinigų, jums verta įsigyti Siberian Health nuolaidų kortelę.

Siberian Health daugelį metų kuria šiuolaikinius produktus, kurie palaiko kiekvieno žmogaus sveikatą, padeda gyventi aktyvų ir visavertį gyvenimą. Šiandien sirgti nėra laiko ir brangu. Siberian Health produkcija padeda pasirinkti sveiką gyvenimo būdą!

Asortimente yra veido, kūno ir plaukų priežiūros priemonės bei maisto papildai. Produkcija skirta: moterims, vyrams ir vaikams.

 

- Jei esate moksleivė ar studentė, jums pravers papildomi kišenpinigai. Tapkite konsultantu ir pastoviai gaukite nuo 20nuolaidą (nuolaidos sumojamos su akcijomis).

Pardavus prekių per menėsį už tam tikrą sumą, gausite papildomą vienkartinę išmoką.

 

Pradėti bendradarbiavimą su Siberian Health kompanija gali bet kokio amžiaus žmogus (pasiekęs pilnametystės), bet kokios lyties ir išsilavinimo.

Jūs niekaip neįsipareigojate kompanijai finansiškai, todėl nepatirsite nuostolių. Konsultanto statusas anuliuojamas, jei konsultantas neatlieka pirkimų per 4 mėnesius, skaičiuojant nuo įregistravimo mėnesio pradžios.

 

Mes siūlome ilgai trunkančius partnerystės santykius ir savo darbą ir talentą panaudoti kiekvienam prieinamame, apsimokančiame darbe. Išsaugoti ir padauginti savo pajamas, nepaisant bet kokios ekonominės situacijos, plėtoti verslą įvairiose pasaulio šalyse – įmanoma! Kiekvienas turi teisę rinktis, kokio dydžio pajamas nori gauti kurdamas verslą su Siberian Health. Kompanija siūlo plačiausias galimybes:

  • - laisvė planuoti savo laiką;

  • - karjeros augimas;

  • - šeimos verslas;

  • - tarptautinė karjera.

     

Norėdami tapti konsultantu ir sužinoti daugiau, kaip tai padaryti –

rašykite gamtosgrozistau@gmail.com

arba skambinkite tel. 8-65472944, 8-65272743.