Prekiaujame dviejų kompanijų („Siberian Willnnes“ ir „StarLife“) produkcija, tik galime suteikti (virtualias) nuolaidų korteles „StarLife“ kompanijos.
Jei norite įsigyti „StarLife“ komзanijos produkciją:

- 30 % nuolaidos kortelė (galimybė pirkti el. parduotuvėje gamtosgrozistau.lt ir oficialiame „StarLife“ puslapyje);
- 50 – 65 % nuolaidų kortelė (Pirmą užsakymą turite padaryti už 200 eur, tuomet kiekvieną mėnesį tai sumai gausite 65% nuolaidą.  Pirksite oficialiame „StarLife“ puslapyje.);
- 65 % nuolaidų kortelė (Pirmą užsakymą turite padaryti už 400 eur, tuomet kiekvieną mėnesį tai sumai gausite 65% nuolaidą.  Pirksite oficialiame „StarLife“ puslapyje.).
- 65 % nuolaidų kortelė (Pirmą užsakymą turite padaryti už 800 eur, tuomet kiekvieną mėnesį tai sumai gausite 65% nuolaidą.  Pirksite oficialiame „StarLife“ puslapyje.).


Yra puiki galimybė įsigyti „StarLife“ kompanijos produkciją su 65 % nuolaida, nes kompanijos tikslas, kad pirkėjas pirktų pigiau. Produkcija yra aukštos kokybės.
Mes esame tarpininkai (atstovai Lietuvoje) ir padedame įsigyti pigiau.  Jei norite įsigyti produkcijos su 50 % - 65% nuolaida, pamokysime, kaip tai padaryta.

Savo klientams visada padedame! :)

Dėl nuolaidų kortelių rašykite el. paštu  gamtosgrozistau@gmail.com arba skambinkite  tel. 8 607 38898 (kiekvieną dieną konsultacija nuo 16 val. - 18 val.)