Sveiki apsilankę ,,Gamtos Grožis Tau“ 

internetinėje parduotuvėje.


          El. parduotuvėje galite įsigyti „Siberian Health“ (dabar nauju pavadinimu „Siberian Willnnes“)  ir  StarLife kompanijų produktus.

         STARLIFE įmonės istorija:

       STARLIFE įmonė yra privati įmonė, gaminanti ir parduodanti aukščiausios kokybės produktus. Įmonės buveinė yra Hostivice, Čekijos Respublikoje. Bendrovė įžengė į pasaulinę MLM rinką 2003 m. Daugelis savo produktų seka senovės kinų ir Tibeto vaistų išmintimi ir kartu naujausiais šiuolaikinės medicinos atradimais. Toks ryšys garantuoja geriausios kokybės produktus. „STARLIFE“ kompanija lydi kiekvieno produkto atsiradimą ir lanksčiai reaguoja į šiuolaikinės rinkos reikalavimus.
         1996 m. Atlanto olimpinių žaidynių čempionas Robertas Změlíkas susipažino su produktais, kurie buvo  pagrįsti 1200 senovinių Kinijos Mingų dinastijos receptų. Iškart po 2 dienų Robertas pajuto jų teigiamą įtaką. Po  1 mėnesio Robertas patvirtino, kad produktai veikia taip, kaip buvo žadėta. R. Změlíkas buvo pirmasis žingsnis link maisto papildų. Po 6 metų patirties MLM srityje R. Změlík pradėjo savo naują nepriklausomą verslą prekės ženklu STARLIFE. Dabar STARLIFE veikia Čekijoje, Lenkijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Rumunijoje ir Indijoje.

    „STARLIFE“ kompanijos filosofija yra suteikti žmonėms geresnį ir sveikesnį gyvenimo būdą. STARLIFE tiria naujus mokslo atradimus ir remdamasis tokiomis žiniomis kuria aukštos kokybės produktus. Kiekviename gaminyje yra natūralių medžiagų, natūralus visų ingredientų balansas gaunamas iš patirties senovės Kinijoje ir Tibete. Kiekvienas produktas derina šią senovės išmintį su naujausiais atradimais ir technologijomis.
    
     Produktų platinimui Robertas Změlík pasirinko MLM formą. Geriausiam produktui nereikia jokios masinės reklamos, puikiems gaminiams yra jo paties reklama.

       „Siberian Health“ (dabar nauju pavadinimu „Siberian Willnnes“) kompanijos istorija:

       Siberian Health (Sibiro sveikata) - viena iš pirmaujančių inovatyvių sveikatos ir grožio produktų gamybos kompanijų, daugelį metų kurianti šiuolaikinius produktus, kurie palaiko kiekvieno žmogaus sveikatą, padeda gyventi aktyvų ir visavertį gyvenimą. Svarbiausiu "Siberian Health" prioritetu yra žmogaus sveikata. Esame įsitikinę, kad sveikata yra tikrojo grožio, ne tik išorinio, bet ir vidinio, šaltinis.
       Siberian Health kompanija nuo 2010 m. Lietuvos rinkoje. Pradžia labai sėkminga, nes žmonėms patiko ši produkcija. Korporacija Siberian Health įkurta 1996 metais Novosibirske, Rusijoje. Kompanija turi savo mokslinį inovacinį centrą ir nuolatos atlieka įvairius medicininius biologinius tyrimus, rengia sveikatinimo programas bei gamina naujus biologiškai aktyvius preparatus. Kompanija turi atstovybes 25 pasaulio šalių: Vokietijoje, JAV, Bulgarijoje, Čekijoje, Ukrainoje, Mongolijoje ir kt. Šiandien Siberian Health – viena iš dinamiškiausiai besivystančių kompanijų buvusios SSRS rinkoje.
         Visus šiuos metus aktyviai kūrė ir leido labai platų spektrą patentuotų biologiškai aktyvių maisto priedų ir gydomosios kosmetikos. Produktų pagrindas – ilgus metus trunkantys unikalių Baikalo ir Kalnų Altajaus vaistažolių savybių moksliniai tyrimai. Sibire auga unikalūs švarumu ir jėga laukiniai augalai, kurios Siberian Health naudoja savo produktams. Atšiaurus klimatas apsaugojo šį kraštą nuo pramonės, daugiau nei 70% milžiniškos Sibiro teritorijos nepaliesta civilizacijos. Mūsų klienta džiaugiasi labai greitais ir gerais rezultatais, kurių niekada nesulauktume naudodami šiltnmamio sąlygomis dirbtinai auginamus augalus.

      Asortimente yra veido, kūno ir plaukų priežiūros priemonės bei maisto papildai. Produkcija skirta: moterims, vyrams ir vaikams.

     Siberian Health (Sibiro sveikata) maisto papildai.

      Siberian Health papildai gaminami iš įvairių žolelių, bičių produktų ir kitų natūralių medžiagų. Produkcijoje nėra sintetinių užpildų arba technologinių papildų, tokių kaip aerosilių, magnio stearatų, kalcio stearatų ir kt. Kiekvienam žmogui galima individualiai parinkti tinkamiausią būdą, norint pagerinti sveikatą, pvz.:
- išvalyti organizmą, kuriame nuolat kaupiasi šlakai, medžiagų apykaitos atliekos ir kiti žalingi junginiai;
- pagerinti atmintį ir darbingumą;
- atjauninti odą, vartojant preparatą į kurio sudėtį įeina natūralus hormono estrogeno analogas - fitoestrogenas genisteinas;
- sustiprinti širdies ir kraujagyslių sistemą bei atlikti aterosklerozės profilaktiką;
- sureguliuoti moters hormonų pusiausvyrą, palengvinti klimakso požymius;
- pagerinti kepenų funkcijas;
- pagerinti inkstų ir kitų šlapimo organų funkcijas;
- sustiprinti sąnarius ir kaulus;
- pagerinti regėjimą;
- normalizuoti angliavandenių apykaitą, atlikti diabeto profilaktiką;
- padėti geriau sudeginti riebalus (lieknėjimui);
- sustiprinti imunitetą.

 

Siberian Health (Sibiro sveikata) vaistažolių arbatos.

        Fitoarbatų "Gyduolės Olchono Žolės" kolekcijoje sujungtos augalų savybės, augalų, kurie buriatų liaudies medicinoje amžiaus buvo naudojami gydomųjų gėrimų gamybai. Žolės, esančios arbatų sudėtije, įkrautos, uniklia Olchono salos energija, išsiskiria didele biologiškai aktyvių medžiagų koncentracija. 
       Olchonas - didžiausia Baikalo ežero sala, susidarusi sudėtingos vulkaninės veiklos rezultate ir išsiskirianti eile anomalinių klimato geografinių ypatibių. Jos 700 kvadratinių km teritorijoje galima rasti dykumas, stepes, reliktinius miškus, alpines pievas, plačias smelines kasas, gėlavandenius ir net sūrius ežerus. Olchone galinga Žemės energija, kylanti per bedugnes Baikalo gelmes iš pačios mūsų planetos širdies (Baikalo gylis čia viršija 1,5 km) jungiasi su gyva Saulės energija, kuri niekada nepalieka šios salos, vienos iš labiausiai saulėtų pasaulio vietų.
       Visa tai įtakoja tą nuostabią gydomųjų augalų įvairovė ir stebuklingą jėgą. Pagal gydomųjų augalų atsargos ir kokybę Olchonas gali būti įvairių nominacijų čempionu.
Būtent šios žolės, pamaitintos Olchono energiją, kartu su tūkstantmetinėmis tibečių ir buriatų medicinos žiniomis, padėjo pamatą fitoarbatų "Gyduolės Olchono Žolės" kolekcijai.  Šios linios arbatų receptūras sukūrė korporacijos "Siberian Health" mokslinis inovacinis centras pagal senovės  medicinos kanonus. 

        Fitoarbatoje biologiškai aktyvios medžiagos yra tokia forma, kuri maksimaliai greitai įsigeria ir efektyviai veikia. Vartojant fitoarbatas praktiškai visai neįmanoma perdozavimo ir šalutinio poveikio galimybė. Fitoarbatoje mes galime lengvai sujungti įvairius augalus. Šios arbatos padovanos Jums sveikatą ir dvasinę energiją.

       

Siberian Health (Sibiro sveikata) kosmetikos gaminiai.

       Šiandien drąsiai skelbiame apie naują produktų gamybos koncepciją - EKO požiūrio filosofiją.

          Siberiian Health (Sibiro sveikata) gamybos vertybės:
- Maksimalus augalinių žaliavų naudojimas. Naudoja didelio biologinio aktyvumo laukinius Sibiro, Altajaus ir Baikalo augalus, žoles ir uogas. 
- Potencialiai pavojingų komponentų atsisakymas. Sudėtyje nėra: kenksmingų naftos produktų, parabenų, tiazolinonų, fenoksietanolį, sulfatų, ftalatų, mineralinių aliejų, sintetinių aromatizatorių ir dažiklių  - jie pakeisti augalinės kilmės komponentais. 
- Tekstūtos, panašios į odos struktūrą. Kuria produktus medžiagų-emulgatorių pagrindu, kurios savo sudėtimi yra panašios į odos ląstelių struktūrą - tai efektyviai padidina aktyviųjų dalelių skvarbą.
- Maksimalus medžiagų ekologiškumas ir biosunykimas. Visi natūralūs komponentai gauti iš atsinajinančių augalinių žaliavų, tai padeda išsaugoti odos struktūrą.