Junior sport drink. Energijos suteikiantis gėrimas vaikams ir paaugliams sporto metu Padidinti

Junior sport drink. Energijos suteikiantis gėrimas vaikams ir paaugliams sporto metu

50031OR

Nauja prekė

Junior sport drink. Energijos suteikiantis gėrimas vaikams ir paaugliams sporto metu.

Milteliai, 700 g. Apelsinų skonio.

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 3 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 3 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,60 Eur.


30,00 Eur

Apie prekę

Prisideda prie veiksmingumo palaikymo intensyvaus fizinio krūvio metu, padidina vandens absorbciją fizinio krūvio metu, subalansuoja vitaminų ir mineralų deficitą, sumažina dehidratacijos rizik,ą slopina nuovargį, sudėtyje turi daug vitamino C.

Vartojimas: 8-12 metų 25 g. maišyti su 75 ml vandens, 12-15 metų amžiaus 2×25 g. maišyti su 100 ml vandens.

Sudėtis:

Maistinė vertėfor 100g% RV/for 1 l **%RV/
RV*/ 100gRV*/ l l**
Energinė vertėkJ161019128815
kcal38319306,415
Riebalaig< 0,10< 0,10
from that saturated fatty acidsg0000
Sacharidasg90357228
from that sugarsg738158,465
Proteinasg0,510,41
Druskag1,5251,220
Vitamins
Emg10,8908,6472
B1mg1910,873
B2mg1,51071,286
B6mg1,3931,0474
B12µg41603128
Cmg165206132165
Folic acidµg1407011055
Pantothenic acidmg6,51085,287
Niacinmg1610012,880
Biotinmg0,132600,1208
Minerals
Sodium/Namg600**480**
Calcium/Camg120159612
Magnesium/Mgmg90247219
Chlorides/Clmg6207849662
Manganese/Mnmg0,4200,3216
Zinc/Znmg2,2221,7618
Iodine/Iµg30202016
RV – referencinė vertė
*Reference intake of an average adult
**RI not given
**ready to drink, (300 mOsm/l)

Įspėjimas sudėtyje yra whey proteino. 

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Junior sport drink. Energijos suteikiantis gėrimas vaikams ir paaugliams sporto metu

Junior sport drink. Energijos suteikiantis gėrimas vaikams ir paaugliams sporto metu

Junior sport drink. Energijos suteikiantis gėrimas vaikams ir paaugliams sporto metu.

Milteliai, 700 g. Apelsinų skonio.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: